Światowy Dzień Ziemi w przedszkolu.

22 kwietnia obchodzone jest wyjątkowe święto Światowy Dzień Ziemi. Podczas niego promujemy postawy ekologiczne i przypominamy sposoby dbania o naszą planetę, rozmawiamy także o konieczności ochrony przyrody. Jak co roku nasze przedszkolaki wzięły aktywny udział w tym święcie. Dzieci rozmawiały o Ziemi, o sposobach dbania o nią, a także o dobru które nam daje. Uczestniczyliśmy w zajęciach dydaktycznych podczas, których poszerzaliśmy swoją wiedzę o niej, ale także o ekologii, segregacji odpadów, recyklingu. Zajęcia urozmaicone były grami dydaktycznymi, ciekawymi zadaniami wśród nich pojawiły się między innymi: plakaty, eko- torby, Ziemia wykonana za pomocą „rosnących farb”, gliny , różne prace plastyczne, wesołe piosenki, wiersze, zagadki.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close