Szkolny Konkurs Ekologiczny

Każdego roku w kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W związku z tym świętem odbyły się w naszej szkole trzy konkursy. Pierwszy to konkurs plastyczny pt. „Alternatywne źródła energii” adresowany do uczniów klas VII i VIII (25 uczestników), pozostałe dwa, to konkursy wiedzy ekologicznej.

Celem wszystkich konkursów było kształtowanie postaw ekologicznych wśród młodzieży oraz szacunku do otaczającej nas przyrody. Konkurs wiedzy odbył się w dwóch grupach wiekowych: dla uczniów klas IV – VI (24 uczestników) oraz klas VII – VIII (17 uczestników). Zwycięzcy w młodszej grupie wiekowej to:

I miejsce – Maria Ławniczek (Vb),

II miejsce – Bartosz Ławniczek (IVa),

III miejsce – Piotr Pabich (Vb).

Wyróżnienia: Filip Pęciak (IVb), Lena Dusza (Va), Lena Janik (Va).

W starszej grupie wiekowej zwyciężyli:

I miejsce – Joanna Szcześniak (VIIIb)

II miejsce – Olga Komór (VIIIa)

III miejsce – Maria Rogaczewska (VIIa)

W konkursie plastycznym zwyciężyli:

I miejsce – Oktawia Ranos (VIIb)

II miejsce – Emilia Ławniczek (VIIb)

III miejsce – Kinga Brożyna (VIIa)

Wyróżnienia: Kinga Cimcioch (VIIIa), Maria Włodarczyk (VIIIa), Julita Kolanek (VIIIb)

Najładniejsze prace uczniów zostały wyeksponowane na szkolnej gazetce ściennej.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close