„Szlachetna paczka” w szkole w Rząśni

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA.

Nie pozostawiliśmy bez pomocy rodziny z powiatu pajęczańskiego i w 3 dni przygotowaliśmy dla niej podarunki. W pomoc zaangażowali się uczniowie, rodzice i nauczyciele, a także pracownicy Urzędu Gminy w Rząśni i Gminnego Ośrodka Zdrowia w Rząśni.

Ta szybka akcja jest dowodem, że Zespół Szkolno-Przedszkolny to nie tylko nazwa, ale to prawdziwa zgrana społeczność,która razem potrafi zdziałać wiele. Pomaganie to nie tylko rzeczy materialne i pieniądze, ale przede wszystkim dobre serce, zaangażowanie i współpraca. Mimo krótkiego czasu rodzina otrzymała na święta artykuły spożywcze, środki czystości oraz bony do sklepów odzieżowych o wartości 1800 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę, aby obdarowana rodzina mogła cieszyć się ze Świat Bożego Narodzenia. Słowo od rodziny: „Brak nam słów, żeby opisać to, co aktualnie czujemy! Dziękujemy Wam – Wolontariuszom i Darczyńcom z całego serducha, jesteście wielcy!”

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close