W zdrowym ciele – zdrowy duch

W zdrowym ciele, zdrowy duch- tak oto nasi mali przedszkolni sportowcy spędzali czas podczas ferii zimowych. Podczas ferii nasze przedszkolaki dwukrotnie odwiedził trener. Podczas spotkań z trenerem dzieci pokonywały ciekawe tory na przeszkód, doskonaliły zwinność, zręczność i szybkość, a także nabywały umiejętności związanych z grą w piłkę nożną oraz umiejętność szybkiego reagowania na ustalony sygnał. Spotkania dały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych działaniach. Zajęcia ruchowe prowadzone w formie zabawy motywowały dzieci do podejmowania wyzwań. To był bardzo miło spędzony czas.

Previous

Next

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close