Wycieczka Kraków- Zakopane

W dniach 12-14 czerwca odbyła się wycieczka szkolona dla uczniów klas 4-6. Nasi podopieczni podczas pierwszego dnia wycieczki zwiedzili historyczne miejsca w pięknym Krakowie, takie jak: Zamek Królewski na Wawelu, Stary Rynek, Okno Papieskie i Sukiennice. Po zwiedzaniu pełnym wrażeń wycieczka szkolna udała się do miejscowości Bukowina Tatrzańska w której odbyło się zakwaterowanie w willi ,, Zbójnicówka”. Drugiego dnia Nasza wesoła wycieczka udała się w daleką wycieczkę wraz z przewodnikiem po malowniczej Dolinie Kościelskiej. Podczas ostatniego dnia uczniowie zwiedzili Zakopane.

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close