Wycieczka w Karkonosze

W dniach 9-11 maj uczniowie klas czwartych oraz piątych byli uczestnikami wycieczki trzydniowej do Karkonoszy. Podczas pierwszego dnia wycieczki zwiedzali Kopalnie Uran Liczyrzepa. W towarzystwie przewodnika uczestnicy wycieczki podążali tajemniczą i magiczną ścieżką odkrycia, przez XII- wiecznych Gwarków- Walonów, rud żelaza i innych cennych kruszców. Wieczorem uczestnicy Zielonej Szkoły czas wolny zapełnili aktywnością na świeżym powietrzu: gra w siatkówkę, zabawy na placu zabaw, taniec Belgijki. Drugi dzień wycieczki zaoferował uczniom wysoką dawkę wyrażeń oraz niezapomnianych widoków. Wraz z przodownikiem górskim wycieczkowicze zdobywali Śnieżkę- symbol Karpacza, jak i Karkonoszy. Po zdobyciu szczytu pozytywne wrażenia u uczniów wywołał zjazd na torze saneczkowym Kolorowa oraz spacer po centrum Karpacza. Po tak aktywnie spędzonym dniu uczniowie mimo zmęczenia chętnie bawili się podczas zabawy tanecznej zorganizowanej w hotelu. Ostatniego dnia wycieczki odwiedzili ,, Wester City”, które zapewniło takie atrakcje, jak: jazda konna, spacer, strzelnica indiańska, rzut podkową, rzut włócznią, wejście na ,, Pal Męczarni”.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close