KONKURS PLASTYCZNY „SPOTKANIA ZE SZTUKĄ”

W październiku dzieci z klas 1-6 z naszej szkoły wzięły udział w konkursie plastycznym „Spotkania ze sztuką” organizowanym przez Fundację PGE. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy z zakresu polskiego malarstwa.

Na konkurs wpłynęły 22 prace – interpretacje obrazów polskich artystów (prace na zdjęciach 1 i 2). Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Szkolna komisja wybrała z każdej klasy jedną pracę do dalszego etapu (prace 3-8), który odbywał się w siedzibie Fundacji w Warszawie.

Dnia 31 października komisja konkursowa w Warszawie ogłosiła listę 90 zwycięzców z całej Polski. Wśród nich jest uczennica kl.2a Klara Klimczyk (praca 8). W nagrodę klasa Klary  pojedzie na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Krakowie. Gratulacje!!!

Wyniki konkursu zostały opublikowane na stronie internetowej:

www.spotkaniazesztuka.pl.

Można tam obejrzeć wszystkie nagrodzone prace.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close