Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 19 października b.r. odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszaków naszej szkoły. Najpierw dzieci zaprezentowały część artystyczną. Następnie w obecności  Wójta Gminy Pana Tomasza Stolarczyka, Kierownika Gminnego Zespołu Oświaty Pani Iwony Szcześniak, Dyrektora Szkoły Pana Damiana Mikołajczyka i  Wicedyrektor Pani Małgorzaty Stolarczyk, rodziców, kolegów i koleżanek z klas drugich i trzecich oraz ich wychowawców, uczniowie klas pierwszych przyrzekali, że będą dobrymi kolegami, uczniami i Polakami.  Następnie Dyrektor Szkoły pasował ich na uczniów.  Pierwszaki otrzymały upominki od Pana Wójta, starszych kolegów z klasy drugiej i klas trzecich oraz od rodziców.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close